Anglicky o Martinu Lutheru Kingovi / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 18. 1. v 17:30 hod. vyprávět o M. L. Kingovi. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma. Prosíme o dodržování aktuálních vládních opatření.

Lednová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Tvořivé středy na Facebooku - leden

Informace / 4.01.2022

Vzhledem k epidemiologické situaci probíhají online: každou středu ráno na Facebooku knihovny zveřejníme námět na tvoření.

Čtenářská výzva 2022: leden / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Lovci perel 2022

Informace / 4.01.2022

Od 17. 1. do 24. 11. 2022 probíhá 10. ročník oblíbené čtenářské soutěže Lovci perel. Pravidla soutěže a bližší informace získáte na dětském oddělení knihovny.

Strana 7 z 131, celkem 654 záznamů.