Lednová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. V prosinci se poštěstilo p. Purketové, Jeřábkové a Rozbořilové. Gratulujeme!

AKCE PRO DĚTI

Akce / 20.12.2018

Výstava obrazů Jany Čubrdové / Události

Zveme na výstavu obrazů moravskotřebovské umělkyně! Přijďte si v půjčovní době prohlédnout malby a koláže paní Jany Čubrdové.

Čtenářská výzva: leden

Výstavy / 20.12.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Soutěž: mladý čtenář

Akce / 20.12.2018

Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové vyhlašuje 36. ročník soutěže Mladý čtenář 2019. Jedná se o výtvarnou a literární soutěž pro děti, žáky a studenty na téma Bajky. Oblast výtvarná – malujte, kreslete, modelujte, výtvarně tvořte na téma bajky. Oblast literární – vymyslete bajku. Výtvarné a literární práce je třeba odevzdat do 7. 3. 2019 v MěK. Hodnocení bude probíhat ve 4 kategoriích: mateřské školky, I. stupeň ZŠ + I. stupeň speciální školy, II. stupeň ZŠ + II. stupeň speciální školy + víceleté gymnázium, střední a učňovské školy. Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, název práce, věk, adresu bydliště, název školy a třídy. Nejlepší příspěvky vystavíme a odměníme.

Strana 7 z 85, celkem 425 záznamů.