Dubnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. V březnu se poštěstilo p. Knödlové. Gratulujeme!

Čtenářská výzva: duben / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Akce pro děti: duben

Akce / 22.03.2019

Pasování prvňáčků

Akce / 22.03.2019

Slavnostní uvedení dětí prvních ročníků základních škol mezi čtenáře městské knihovny. Děti se představí svým vlastním programem, složí rytířský slib a projdou ceremoniálem pasování. Srdečně zveme všechny rodiče, prarodiče, příbuzné a přátele, přijďte podpořit své děti a vnoučata!

Výstava: Den Země

Výstavy / 22.03.2019

Půjčovní výstava literatury s tématikou ochrany přírody a ekologie. Přístupno na dospělém oddělení v půjčovní době knihovny.

Strana 3 z 85, celkem 425 záznamů.