Čtenářská výzva: březen / Události

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny.

Díla nedostupná na trhu

Informace / 25.02.2022

Skvělá zpráva zejména pro studenty! Naše knihovna pro své čtenáře získala přístup ke knihám, které již není možné koupit nebo pořídit jako e-knihu.

Soutěž: Černobílé obrázky na téma Svět Boženy Němcové

Akce / 25.02.2022

Městská knihovna se připojuje k výtvarné soutěži KDK SKIP 08 s názvem: Černobílé obrázky na téma Svět Boženy Němcové. Zadání: výkresy v černobílé barvě, formát A4 nebo A3, technika libovolná. Hodnocení výtvarných prací bude probíhat ve čtyřech kategoriích (předškolní věk do 5 let, 6-9 let, 10-12 let, 13-16 let). Výtvarné práce odevzdejte do knihovny do 5. 5. 2022. Nezapomeňte uvést své jméno a příjmení, datum narození, adresu bydliště, název školy a třídy. Práce z jiných krajů zasílejte, prosím, do knihoven ve vašem regionu.

Výstava: Malby a grafiky Terezy Vinklerové / Události

Výstava zachycuje průřez tvorbou místní autorky a můžete si ji prohlédnout v půjčovní době knihovny.

Anglicky o rozdílu mezi americkým a českým vzdělávacím systémem / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 8. 2. v 17:30 hod. vyprávět o rozdílu mezi americkým a českým vzdělávacím systémem. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma. Prosíme o dodržování aktuálních vládních opatření.

Strana 5 z 131, celkem 654 záznamů.