Knihovna pomáhá - Бібліотека допомагає

Informace / 25.02.2022

Ukrajina, druhá největší země Evropy zažívá velmi těžké chvíle a celý svět s ní. Nabízíme pomoc. Pomoc jednak ukrajinským uprchlíkům, jednak lidem, kteří chtějí pomoci, ale nevědí jak, ale třeba i rodičům, kteří se obávají o situaci mluvit s dětmi. Knihovna je informační institucí, a proto také chceme přispět k vítězství pravdy nad dezinformacemi. Rádi bychom byli rozcestníkem informací. Budeme vděčni za pomoc!

Anglicky o americké literatuře / Události

Chcete se procvičit v angličtině? Přijďte do knihovny! Rodilí mluvčí Gianna Hickman a Sean Frederick McAneny budou v úterý 15. 3. od 17:30 hod. vyprávět o americké literatuře. Ti, kdo nechtějí jen poslouchat, si mohou s lektory i povídat. Vstup je zdarma. Prosíme o dodržování aktuálních vládních opatření.

Březnová soutěž o knihu / Události

Odpověď na otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně.

Tvořivé středy na Facebooku - březen

Akce / 25.02.2022

Vzhledem k epidemiologické situaci probíhají online: každou středu ráno na Facebooku knihovny zveřejníme námět na tvoření.

Výprodej CD, kazet, knih a časopisů

Informace / 25.02.2022

Nabízíme vyřazené části fondu: v půjčovní době si můžete zakoupit časopis za 5 Kč/ks, případně knihu, CD či kazetu za 10 Kč/ks.

Strana 9 z 136, celkem 679 záznamů.