Nový knihovní řád

Novinky / 28.11.2018

Od prvního ledna 2019 vstoupí v platnost nový knihovní řád. Ten starý se letos dožil patnácti let, což je na tak zásadní dokument už přeci jen hodně. Nový knihovní řád reflektuje aktuální služby i situaci knihovny a pamatuje na ochranu osobních údajů.

Otevírací doba na konci roku

nezařazené / 14.11.2018

Upozorňujeme návštěvníky, že všechna oddělení knihovny budou od pátku 21. 12. 2018 do úterý 1. 1. 2019 uzavřena! Opět se uvidíme v novém roce ve středu 2. ledna. Děkujeme za pochopení.

Skautská pošta

nezařazené / 1.11.2018

Městská knihovna Ladislava z Boskovic v Moravské Třebové je kontaktním místem pro všechny soutěžící v soutěži Skautská pošta! Podmínky soutěže najdete na www.skautskaposta.cz. Zastavte se u nás v knihovně, pokud si nevíte rady!

Listopadová soutěž o knihu!

nezařazené / 1.11.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. V říjnu se poštěstilo p. Hicklové, které tímto gratulujeme. Aktuální otázka zní: Kolik dílů má knižní série Neapolská sága od Eleny Ferrante? Ze všech správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 14. 11. Hraje se o jednu z těchto knih: Blízko plamene (N. Roberts), Světla na pobřeží (F. Niedl), A Jimmy šel za duhou (J. M. Simmel), Rebelka (M. Hrubešová), Největší bitvy.

Čtenářská výzva: listopad

nezařazené / 1.11.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu.

Strana 6 z 82, celkem 406 záznamů.