Soutěž o knihu!

1.04.2018 - 13.04.2018
28.03.2018
Aktuální otázka zní: V nejbližší době budeme přecházet na knihovní systém Koha. Víte, jak se jmenuje ten, který užíváme v současnosti? V případě více správných odpovědí náhodně vybereme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 13. 4. Hraje se o jednu z těchto knih: Strašné pověsti české (I. Krejčí), Soumrak (D. Glukhovsky), Vlak naděje (Ch. B. Klineová), Němé oběti (T. Weaver).

Každý měsíc bude probíhat soutěž o novou knihu, vstupenku a další ceny. Soutěž bude vždy zveřejněna ve zpravodaji, na webových a facebookových stránkách knihovny. Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Každý smí v jednom měsíci odpovídat pouze jednou. Ze správných odpovědí následně náhodně vybereme vítěze, kterého budeme kontaktovat. Vítěz si poté bude moci vybrat svou výhru. Tu je potřeba převzít osobně v knihovně v otevírací době.

Správná odpověď na březnovou otázku zní, že v našem knižním fondu máme k dispozici 2 výtisky knihy Bábovky od Radky Třeštíkové. Tentokrát se poštěstilo J. Zezulové. Gratulujeme!

 

Ozvěny

Nebyly vloženy žádné reakce.