Městská knihovna Ladislava z Boskovic

Čtenářská výzva: duben

nezařazené / 28.03.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Duben: kniha s tematikou moře, kniha vydaná před rokem 1950, poslední kniha již nežijícího autora.

Výstava: Modrá planeta

nezařazené / 28.03.2018

Výstava prací MŠ a ZŠ výtvarné soutěže Modrá planeta. Výtvarná díla si můžete prohlédnout na dětském oddělení v půjčovní době.

Listování: Nejlepší kniha o fake news (M. Gregor a P. Vejvodová). Za účasti autora M. Gregora / Události

20.03.2018

Média, politici, sociální sítě - ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Akce se koná za účasti autora M. Gregora!

Na Bílou sobotu knihovna zavřena!

nezařazené / 1.03.2018

Upozorňujeme čtenáře, že v sobotu 31. 3. je knihovna ZAVŘENA! Děkujeme za pochopení.

Březnová soutěž o knihu / Události

28.02.2018

Aktuální otázka zní: Kolik výtisků knihy Bábovky od Radky Třeštíkové máme v našem fondu? Odpověď nám sdělte do 13. 3. Hraje se o jednu z těchto knih: Hra na lež (T. Stimson), Pouta (J. Hankins), Umění nestárnout, Relaxační omalovánky pro dospělé.

Strana 9 z 70, celkem 350 záznamů.