Soutěž o knihu! / Události

1.08.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Správná odpověď na červencovou otázku zní, že nový knihovní systém, který jsme 29. 5. 2018 spustili, se jmenuje Koha. Tentokrát se poštěstilo Z. Purketové, které tímto gratulujeme. Aktuální otázka zní: Která kniha je vaše nejoblíbenější? Ze všech odpovědí náhodně vybereme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 14. 8. 2018. Hraje se o jednu z těchto knih: Alexandrie (L. Davis), Jednou ano, dvakrát ne (C. Busby), Němé oběti (T. Weaver), Kouzelná kuchyně pro lepší hladinu krevního cukru.

Knihovna u vody

nezařazené / 1.08.2018

I letos jsme pro vás společně s Technickými službami připravili službu: po celou letní sezónu si pobyt v moravskotřebovském aquaparku můžete zpestřit četbou! U pokladny aquaparku je umístěna knihovnička s vyřazenými knihami a časopisy, které si můžete půjčovat, číst, nebo třeba vyměňovat. Na své si přijdou děti i dospělí, muži i ženy, milovníci romantiky i detektivek.

Čtenářská výzva: srpen / Události

1.08.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Srpen: kniha s válečnou tématikou, kniha odehrávající se v Brně, kniha, kde hraje roli knihovna.

Půjčovní doba v létě

nezařazené / 28.06.2018

Po dobu letních prázdnin bude upravena půjčovní doba.

Soutěž o knihu! / Události

28.06.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Správná odpověď na červnovou otázku zní, že na dospělém oddělení se nachází 16 982 knih. Tentokrát se poštěstilo panu F. Zemanovi Gratulujeme! Aktuální otázka zní: Jak se jmenuje nový knihovní systém, který jsme 29. 5. spustili? V případě více správných odpovědí náhodně vybereme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 14. 7. 2018. Hraje se o jednu z těchto knih: Hadrový panák (D. Cole), Jednou ano, dvakrát ne (C. Bushby), Vlak naděje (Ch. B. Kline), Rebelka (M. Hrubešová)

Strana 9 z 78, celkem 389 záznamů.