Dárkové poukazy

nezařazené / 4.06.2018

V naší knihovně je možnost zakoupit poukaz na členství. Pokud vašim blízkým zakoupíte roční členství u nás v knihovně, dáte jim originální dar v podobě neomezeného půjčování knih a časopisů, využívání internetu…

Čtenářská výzva: červen

nezařazené / 4.06.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Červen: kniha, podle níž byl natočen seriál, kniha od slovenského autora, kniha, která obdržela cenu Magnesia Litera.

Změny pro čtenáře

nezařazené / 31.05.2018

Vážení čtenáři, v souvislosti se změnou knihovního systému došlo k několika změnám. Se změnami se zatím seznamujeme a postupně s nimi seznámíme i vás a cca od září pojedeme "na ostro" :) Omlouváme se za případné komplikace. Momentálně nám zhruba 14 dní nebude fungovat on-line katalog. Děkujeme za pochopení. Více informací se dozvíte, když rozkliknete tento příspěvek.

Omezení provozu

Novinky / 19.05.2018

Vážení čtenáři, upozorňujeme, že v souvislosti s přechodem na nový knihovní systém budeme muset omezit některé služby. Konkrétně od úterý 22. 5. včetně nebude možné půjčovat knihy ze skladu, od pondělí 28. 5. cca od 17:00 hodin pak nebude možné užívat vaše čtenářské konto. A v úterý 29. 5., jak už víte, budeme mít zcela zavřeno. Od středy 30. května se na vás budeme zase těšit, byť je možné, že ještě pár dní budeme některé věci ladit a ne všechno bude fungovat hned a dokonale. Za vzniklé komplikace se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Květnová soutěž o knihu! / Události

2.05.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Správná odpověď na dubnovou otázku zní, že v současnosti naše knihovna užívá knihovní systém Clavius (od firmy Lanius). Tentokrát se poštěstilo Z. Selingerové. Gratulujeme! Aktuální otázka zní: Kdo je autorem oblíbené knihy Hadrový panák? V případě více správných odpovědí náhodně vybereme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 13. 5. Hraje se o jednu z těchto knih: Trevayne (R. Ludlum), Ceny (E. Segal), Posedlost (S. Lewis), omalovánky pro dospělé.

Strana 9 z 75, celkem 371 záznamů.