Ježíškova vnoučata

nezařazené / 22.11.2017

Udělejte o Vánocích radost lidem v Domově pro seniory v Moravské Třebové! Klienti projevili zájem plést a háčkovat. U nás v knihovně bude probíhat sbírka vlny, jehlic a háčků. Přineste klidně to, co máte doma. My potom vaše dary vaším jménem předáme.

Čtenářská výzva: listopad

Novinky / 31.10.2017

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Listopad: kniha od držitele Pulitzerovy ceny, kniha odehrávající se v budoucnosti, kniha, která má na Databázi knih méně než 500 hodnocení.

Listopadový výprodej knih

Novinky / 31.10.2017

Během listopadu se můžete těšit na velký výprodej beletrie a naučné literatury, zejména z oblasti zeměpisu a jazyků. Cena je 5 Kč/kus.

Listopadové akce pro děti

Novinky / 31.10.2017

Soutěž o knihu! / Události

31.10.2017

Každý měsíc bude probíhat soutěž o novou knihu, vstupenku a další ceny. Soutěž bude vždy zveřejněna ve zpravodaji, na webových a facebookových stránkách knihovny. Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Ze správných odpovědí následně náhodně vybereme vítěze, kterého budeme kontaktovat. Vítěz si poté bude moci vybrat svou výhru. Tu je potřeba převzít osobně v knihovně v otevírací době. Otázka zní: Tipněte si, kolik čtenářů navštíví dospělé oddělení dne 9. 11. 2017. Vyhrává nejpřesnější tip. V případě více správných odpovědí bude výherce náhodně vybrán. Odpověď nám sdělte do 12. 11. Hraje se o jednu z těchto knih: Vykonavatel (Juan Gómez Jurado), Vampýrská akademie (Richelle Mead), nebo Rebelka (Markéta Hrubešová).

Strana 9 z 62, celkem 308 záznamů.