Výstava: Čtenářské deníky

nezařazené / 28.06.2018

Výstava čtenářských deníků ze soutěží Čte celá třída a Kdo čte, ten se nenudí pořádaných knihovnou ve školním roce 2017/2018.

Vítězové soutěže Čte celá třída

Novinky / 28.06.2018

Absolutními vítězi soutěže Čte celá třída 2017/18 jsou... TŘEŤÁCI Z KŘIŽOVATKY paní učitelky Ivety KOMÁRKOVÉ! Dokázali přerušit dlouhou šňůru nadvlády školy z Kostelního náměstí, protože porazili jak tamní páťáky paní učitelky Pallové, tak i druháčky paní učitelky Dopitové.

Nový katalog knih

Novinky / 20.06.2018

S radostí oznamujeme, že je již konečně možné hledat v našem elektronickém katalogu! Stejně tak se můžete přihlásit na své čtenářské konto. Na nový katalog se dostanete z našich stránek stejně jako dosud, nebo přes odkaz https://trebova-katalog.koha-system.cz/ Katalog má všechny funkce, na které jste zvyklí, k tomu pár nových a navíc je přehlednější a uživatelsky příjemnější.

Informace pro čtenáře

nezařazené / 11.06.2018

Vážení čtenáři, v souvislosti se změnou knihovního systému došlo k několika změnám. Se změnami se zatím seznamujeme a postupně s nimi seznámíme i vás a cca od září pojedeme "na ostro" :) Omlouváme se za případné komplikace. Momentálně nám ještě několik dní nebude fungovat on-line katalog. Děkujeme za pochopení. Více informací se dozvíte, když rozkliknete tento příspěvek.

Soutěž o knihu! / Události

4.06.2018

Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Správná odpověď na květnovou otázku zní, že knihu Hadrový panák napsal Daniel Cole. Tentokrát se poštěstilo paní E. Rozbořilové. Gratulujeme! Aktuální otázka zní: Tipněte si, kolik knih najdete na dospělém oddělení naší knihovny? V případě více správných odpovědí náhodně vybereme jednoho výherce. Odpověď nám sdělte do 14. 6. Hraje se o jednu z těchto knih: Alexandrie (L. Davisová), Naslouchač (P. Stehlíková), Němé oběti (T. Weaver), antistresové omalovánky pro dospělé.

Strana 7 z 75, celkem 371 záznamů.