Dárkové poukazy

nezařazené / 29.11.2017

V naší knihovně je možnost zakoupit poukaz na členství. Pokud vašim blízkým zakoupíte roční členství u nás v knihovně, dáte jim originální dar v podobě neomezeného půjčování knih a časopisů, využívání internetu…

Vánoční překvapení / Události

29.11.2017

Po úspěšných akcích „Rande s knihou naslepo“ a „Zajíc v pytli“ jsme si pro naše čtenáře připravili speciální vánoční edici této akce. Na dospělém oddělení na vás čekají vánočně zabalené utajené knihy, které si můžete půjčit domů a užít si moment překvapení, jakou knihu asi objevíte.

Soutěž o knihu / Události

29.11.2017

Čtenářská výzva: prosinec

nezařazené / 29.11.2017

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Prosinec: kniha odehrávající se v Praze, kniha, jejíž první věta je otázkou, kniha od autora z žebříčku 100 nejoblíbenějších autorů na Databázi knih.

Prosincový výprodej knih

nezařazené / 29.11.2017

Během prosince se můžete těšit na velký výprodej detektivek, sci-fi a fantasy knih, knih pro nejmenší a knih o umění a zdraví. Cena je 5 Kč/kus.

Strana 7 z 62, celkem 308 záznamů.