DESKOVÉ HRY

Novinky / 28.02.2018

Od března je možné půjčit si domů stovku nových deskových a stolních her! Už není třeba pexesa, puzzle, Aktivity, Bang, Scrabble ale třeba také Člověče nezlob se nebo šachy kupovat, přijďte si je prostě půjčit! Potřebujete k tomu jen být naším čtenářem nejméně rok, mít více než 15 let a mít svůj čtenářský účet bez dluhu. Všechny hry najdete na dětském oddělení, seznam her a více informací pak v následujícím textu a v knihovně.

AKCE PRO DĚTI

nezařazené / 28.02.2018

Velký výprodej knih a časopisů

nezařazené / 28.02.2018

Během března se můžete těšit na velký výprodej knih. Vybrat si můžete z beletrie, životopisů a knih o technice a výpočetní technice. Cena je 5 Kč/kus. Po celý měsíc bude na dospělém oddělení probíhat také velký výprodej časopisů. Cena za časopis je 1 Kč.

Čtenářská výzva: březen

nezařazené / 28.02.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Březen: kniha s válečnou tématikou, kniha odehrávající se v Brně, kniha, kde hraje roli knihovna.

Přednáška: ÍRÁN - pohled do zákulisí / Události

26.02.2018

Jak se žije v Íránu? Neobvyklý a humornou formou podávaný pohled za oponu země větší než celá střední Evropa nabízí Jiří Sladký, autor dvou knih o současném Íránu. Přednáška proběhne v úterý 10. 4. od 17:00 v Centru pěstounské péče (Andělský obchod, Bránská ulice č. 18) a je doplněna fotografiemi, videem, hudebními ukázkami a představením přivezených předmětů. Vstup zdarma.

Strana 6 z 66, celkem 328 záznamů.