Listování: Nejlepší kniha o fake news (M. Gregor a P. Vejvodová). Za účasti autora M. Gregora / Události

20.03.2018

Média, politici, sociální sítě - ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Akce se koná za účasti autora M. Gregora!

Na Bílou sobotu knihovna zavřena!

nezařazené / 1.03.2018

Upozorňujeme čtenáře, že v sobotu 31. 3. je knihovna ZAVŘENA! Děkujeme za pochopení.

Březnová soutěž o knihu / Události

28.02.2018

Aktuální otázka zní: Kolik výtisků knihy Bábovky od Radky Třeštíkové máme v našem fondu? Odpověď nám sdělte do 13. 3. Hraje se o jednu z těchto knih: Hra na lež (T. Stimson), Pouta (J. Hankins), Umění nestárnout, Relaxační omalovánky pro dospělé.

Velikonoční jarmark v knihovně / Události

28.02.2018

Prodejní výstava výrobků lidových řemesel – keramika, perníčky, kraslice, bižuterie, drátkování, pomlázky aj. Součástí jarmarku jsou i praktické ukázky a tvořivé dílny pro děti. Vystavené výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit v půjčovní době knihovny.

GRENOTÉKA = SEMÍNKOVNA

nezařazené / 28.02.2018

Rádi bychom naše návštěvníky informovali o grenotéce = semínkovně, kterou jsme u nás v knihovně vybudovali. Pokud si chcete vypěstovat dobrou zeleninu, ovoce, koření, bylinky či květiny, zastavte se u nás a vyberte si semínka, která u nás nechali jiní pěstitelé. Pokud máte nějaká vlastní, přineste je na dospělé oddělení a nabídněte je ostatním zahrádkářům.

Strana 5 z 66, celkem 328 záznamů.