Výstava: Škola volá

nezařazené / 31.08.2018

Výstava učebnic, čítanek a dalších příruček vhodných pro opakování a procvičování učiva základní školy – matematika, český jazyk, fyzika, chemie, zeměpis, historie aj. Přístupno v půjčovní době dětského oddělení.

Evropský týden mobility a Evropský den bez aut / Události

31.08.2018

Půjčovní výstava literatury k dalšímu ročníku kampaně Evropský týden mobility (16. - 22. 9) a Evropský den bez aut (22. 9.), které v ČR koordinuje Ministerstvo životního prostředí. Letošní kampaň má téma „multimodalita“ s heslem „Kombinuj a jeď!“.

Čtenářská výzva:září / Události

31.08.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu.

Obalovací služba - balení knih, učebnic, sešitů

nezařazené / 31.08.2018

Připomínáme službu, která potěší zejména děti školou povinné a jejich rodiče. Snažíte se zabalit si učebnice a nedaří se vám na ně sehnat ty správné obaly, třeba proto, že mají netypické rozměry? Doneste je do knihovny a my je obalíme za vás! Knihy do rozměru A5 včetně balíme za 5 Kč, větší za desetikorunu.

Regály s maturitní četbou

nezařazené / 31.08.2018

Nastávajícím maturantům připomínáme, že máme dva regály speciálně pro ně. A část povinné četby k maturitě si je možné i poslechnout, stačí se poptat na dospělém oddělení po audioknihách.

Strana 4 z 75, celkem 371 záznamů.