Tvořivé středy

nezařazené / 2.05.2018

Čtenářská výzva: květen

nezařazené / 2.05.2018

Server Databazeknih.cz každý rok vyhlašuje tzv. Čtenářskou výzvu. Na dospělém oddělení najdete seznam 20 témat = 20 knih, které je třeba přečíst pro splnění výzvy. Od každého z témat je připraveno několik knih, které budeme postupně během celého roku vystavovat, abychom čtenářům usnadnili výběr mezi množstvím knih v knihovně. Více informací na dospělém oddělení knihovny nebo na našem webu. Květen: kniha od autora, který žil v našem kraji, kniha od více autorů, kniha o jídle.

Rande s knihou naslepo / Události

2.05.2018

Vyzkoušejte si rande naslepo s knihou! Na dospělém oddělení pro vás budou v čase otevírací doby připraveni utajení knižní partneři na schůzku. Užijte si ten moment překvapení, až knihu rozbalíte. Třeba to bude ta pravá!

Dětský bleší trh na zámku / Události

26.04.2018

Prodej nebo výměna hraček, dětských knih, sportovních potřeb, vlastních výrobků a jiných předmětů. Samozřejmě vše se souhlasem rodičů! Každé dítě je zodpovědné za svůj „obchod“. Doporučujeme deku, židli, stolek, hrníček na čaj. Zámecké arkády 8:30 - 11:30 hod. Akci pořádáme ve spolupráci s komisí Zdravé město v rámci oslav Dne Země.

LISTOVÁNÍ: Nejlepší kniha o fakenews (M. Gregor A P. Vejvodová). Za účasti autora M. Gregora!

Novinky / 17.04.2018

Další divadelní představení z cyklu Listování se bude konat v úterý 24. 4. 2018 v 18:00 hod. v sále Na Písku. Hrají: Alan Novotný a Petra Bučková. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji v knihovně nebo na místě za 100 Kč. Akci pořádáme ve spolupráci s Vojenskou střední školou a Vyšší odbornou školou Ministerstva obrany v Moravské Třebové. Akce se koná za účasti autora M. Gregora!

Strana 2 z 66, celkem 328 záznamů.