Březnová soutěž o knihu

1.03.2018 - 13.03.2018
28.02.2018
Aktuální otázka zní: Kolik výtisků knihy Bábovky od Radky Třeštíkové máme v našem fondu? Odpověď nám sdělte do 13. 3. Hraje se o jednu z těchto knih: Hra na lež (T. Stimson), Pouta (J. Hankins), Umění nestárnout, Relaxační omalovánky pro dospělé.

Každý měsíc bude probíhat soutěž o novou knihu, vstupenku a další ceny. Soutěž bude vždy zveřejněna ve zpravodaji, na webových a facebookových stránkách knihovny. Odpověď na danou otázku můžete poslat e-mailem na adresu knihovnaMT@seznam.cz, nebo odpovědět na Facebooku pod soutěžní příspěvek, nebo nám odpověď sdělit přímo v knihovně na dospělém oddělení. Každý smí v jednom měsíci odpovídat pouze jednou. Ze správných odpovědí následně náhodně vybereme vítěze, kterého budeme kontaktovat. Vítěz si poté bude moci vybrat svou výhru. Tu je potřeba převzít osobně v knihovně v otevírací době.

Správná odpověď na únorovou otázku zní: V roce 2017 se na dospělém oddělení uskutečnilo celkem 52 505 výpůjček. Nejbližší tip se povedl p. E. Burianové. Gratulujeme!

Aktuální otázka zní: Kolik výtisků knihy Bábovky od Radky Třeštíkové máme v našem fondu?

Odpověď nám sdělte do 13. 3.

Hraje se o jednu z těchto knih: Hra na lež (T. Stimson), Pouta (J. Hankins), Umění nestárnout, Relaxační omalovánky pro dospělé. 

Ozvěny

Nebyly vloženy žádné reakce.